ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତା


goodjob

Posted by DEBADATTAMAALYAKUMARBARAL, on 08 Dec 2017

aahwan samasttha lekhalekhikaku saunti neu


ସୁନ୍ଦର ପଦକ୍ଷେପ

Posted by ସମିର କୁମାର ବେଉରା , on 28 Oct 2017

ଆଧୁନିକ ଯୁଗ ଏବଂ ତାସହିତ ତାଳଦେଇ ଆଗଉଥିବା ଭାଷା ସାହିତ୍ୟର ସଂଯୋଗ ହେଉଛି ଏହି ପତ୍ରିକା | ଡିଜିଟାଲ ଇଣ୍ଡିଆ ସହିତ ବର୍ତମାନର ସାହିତ୍ୟକୁ ଡିଜିଟାଲ କରିବାର ଏହା ଏକ ମୁଖ୍ୟ ମାଧ୍ୟମ | The aahwaan now doing a globalized communication between the odia writers and literature lovers. ଆହ୍ୱାନ ଏମିତି ବଞ୍ଚିରହୁ ଲେଖକ ଏବଂ ପାଠକ ,ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ମୋର ଏତିକି କାମନା ମା ଚର୍ଚିକାଙ୍କ ପାଦତଳେ |


ଅତି ସୁନ୍ଦର ପ୍ରୟାସ

Posted by ସୂର୍ଯ୍ୟକାନ୍ତ ପ୍ରଧାନ, on 20 Oct 2017

ଅନେକ ଥର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଏହି ଚେଷ୍ଟା କୁ ଫଳପ୍ରଦ କରିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲି। ହେଲେ ବ୍ୟସ୍ତ ଜୀବନ ଭିତରୁ ସମୟ କାଢି ନିଷ୍ଠାପର ଭାବେ ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ସାହସ ହେଲାନି। ଢେର ସାରା ଶୁଭେଚ୍ଛା। ପ୍ରଚାର ଓ ପ୍ରସାର ଜାରି ରହୁ । ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ।


ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟର ସମୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଦୃଷ୍ଟାନ୍ତ ମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ।

Posted by ବଲବନ୍ତ ସାହୁ7, on 12 Oct 2017

ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଭାବେ ସହଜରେ ଆମେ ଏହାକୁ ପାଇପାରୁଛ ,ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଦିଗ ପ୍ରତିଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଅଛି ,ସେପରି ଅକ୍ଷର ଆକାର ଛୋଟ ଛୋଟ କରିବା ଉଚିତ ।


ପତ୍ରିକାଟି ପଢ଼ି ଭଲ ଲାଗିଲା

Posted by ସୁଦାମ ମକର, on 30 Sep 2017

ଏହି ଆହ୍ବାନ ଇ -ପତ୍ରିକାଟି ପଢ଼ି ମତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଛି କାହିକିନା ମୁଁ ବାଙ୍ଗାଲୋର ରହୁଛି । ଏଠି ଓଡ଼ିଆ ଭାଷାର ପତ୍ରିକା ମିଲେନାହିଁ । ଜାଣିଲି ମୋବାଇଲ କମ୍ପପ୍ୟଟର ରେ ଅନଲାଇନ୍ ରେ ମିଳୁଛି । ତାହାରୁ ପଢ଼ି ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଛି


ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ଦିଅନ୍ତୁ

ଆସ ଓଡ଼ିଆରେ ଲେଖିବା, ପଢ଼ିବା ଓ ପଢ଼ାଇବା!


ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ଓ ସାହିତ୍ୟର ସମୃଦ୍ଧି ଏବଂ ପ୍ରସାର ପାଇଁ ଆମେ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ସହାୟତା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଛୁ୤ ଆପଣ ଓଡ଼ିଆ ଭାଷାରେ ଲେଖାଲେଖି କରୁଛନ୍ତି କି ? ଯଦି ହଁ, ତେବେ ଆଜି ହିଁ ଆମ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରନ୍ତୁ୤ ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ମିଶି ଆମ ଭାଷା ଓ ସାହିତ୍ୟର ଉନ୍ନତି ହେତୁ କାମ କରିବା୤

ଇଚ୍ଛୁକ ବନ୍ଧୁମାନେ ଆମ ସହ ଦୂରଭାଷ ୭୦୦୮୫୬୭୦୮୫ ରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ୤
ଇମେଲ୍ ଦ୍ବାରା ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାପାଇଁ aahwaan@gmail.com ରେ ସମ୍ପର୍କ କରନ୍ତୁ୤