ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତା


sundar e patrika

Posted by sidheswar tripathy, on 27 Aug 2018

sampadaka mahasaya pranaam . ahwan e patrika bahut bhala laguchhi . kabita galpa ebanga anyana bibhaaga gudika manachhuaan nischaya . august masare santosh pattnayaknka galpa pahili prema bahut bhala lagilaa. dhanyabad ahwan . karmakartaanka kaarjyaku saadhubaad . sidheswar tripathy 8018646704


Great

Posted by Subhransu sekhar sahoo, on 04 Jul 2018

I came to this site after read in a website about this. I can not say how much happy i am after came this site. Ahwan is exactly what am looking for. Thank. Thanks a lot....


ଭଲ ପତ୍ରିକା

Posted by ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ଚଂଦ୍ର ପାଢୀ, on 24 Jun 2018

ଆହ୍ୱାନ ପାଇଁ ଆପଣଂକ ପ୍ରୟାସ ଅଭିନଂଦନୀୟ। ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ଚଂଦ୍ର ପାଢୀ


ଆହ୍ବାନ ପତ୍ରିକା ଦୀର୍ଘଜୀବି ହେଉ ।

Posted by ପବିତ୍ର ଦାସ , on 11 Jun 2018

ଆହ୍ବାନ ଇ-ପତ୍ରିକାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟିତ ଉଦ୍ୟମ ସ୍ବାଗତ ଯୋଗ୍ୟ। ସବୁବର୍ଗର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ନିଜ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ଦେଇଥାଏ ।ଧନ୍ୟବାଦ ଭାଇ


ଆହ୍ବାନ ପତ୍ରିକା ଦୀର୍ଘଜୀବି ହେଉ ।

Posted by ପବିତ୍ର ଦାସ , on 11 Jun 2018

ଆହ୍ବାନ ଇ-ପତ୍ରିକାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟିତ ଉଦ୍ୟମ ସ୍ବାଗତ ଯୋଗ୍ୟ। ସବୁବର୍ଗର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କୁ ନିଜ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ଦେଇଥାଏ ।ଧନ୍ୟବାଦ ଭାଇ


ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା

Posted by ଭରତ ମେହେର, on 18 May 2018

ସାର ନମସ୍କାର ମତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗିଲା କାହିଁକି ନା ମତେ ବି ଇ‐ପ୍ରତିକାରେ ଠାନ ମିଲିଲା ଆଉ ଏମିତି ଠାନ ମିଲୁବଲି ମୋ ଆଶା ଆଉ ଏହି ପ୍ରତିକାକୁ ପଢିବା କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି ।


ଓଡିଆ ଭାଷା ପ୍ରୀତି

Posted by ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଗୌଡ , on 12 May 2018

ଓଡିଆ କହିବା ,ଲେଖିବା ଏବଂ ଏହାର ସମୃଦ୍ଧି ,ପ୍ରଚାର ଓ ପ୍ରସାର ନିମନ୍ତେ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ।


ଓଡିଆ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟର ସମୃଦ୍ଧି ।

Posted by PRADEEP KUMAR GOUDA , on 19 Apr 2018

ଓଡିଆ ଭାଷାର ନିକଟର ହେବା ପାଇଁ ଏ ଦିଗରେ ସଦାସର୍ବଦା ଚେଷ୍ଟିତ ହେବା । ନୂତନ ସାହିତ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବା । ତେବେ ନିଶ୍ଚିତରୂପେ ଓଡିଆ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟର ସମୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରିବ । ଆପଣଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟବସ୍ଥା ଦ୍ୱାରା ନୂତନ ଲେଖକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ସାହ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଲେଖା ଗୁଡିକୁ ଅତି ସହଜରେ ଲୋକାର୍ପିତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ପାରୁଛନ୍ତି । ଧନ୍ୟବାଦ ସମ୍ପାଦକ ମହାଶୟ । ଆପଣଙ୍କର ଏହି ବ୍ୟବସ୍ଥା ସଦାସର୍ବଦା ନୂତନତାର ଦିଗ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ । 🙏 ।। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ।। 🙏


Thanks..

Posted by Lingaraj Sahu , on 16 Apr 2018

Jyoti Bhai.. Nice intitative for publishing such wonderful e-book.. Read all the stories of Apr 18 edition. Nice stories. Thanks.. Best regards. Lord Jagannath may bless u more for your noble deeds.


କିପରି ଲେଖା ପ୍ରେରିତ କରାଯିବ ।

Posted by PRADEEP KUMAR GOUDA , on 15 Apr 2018

ଓଡିଆ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟର ପ୍ରସାର ନିମନ୍ତେ ସଦାସର୍ବଦା ଚେଷ୍ଟିତ ହେବା । ଆମ ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ଓଡିଆଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ନିଜ ଭାଷାକୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଏବଂ ନୂତନ ସାହିତ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା । ଯାହା ଫଳରେ ଆମ ଭାଷାର ପରିସର ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହେବ । ଏହି ଆଶା ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ସହ ଏହି ବ୍ୟବସ୍ଥାର ସଂପ୍ରସାରଣ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ହେଉ ଏହା ଭଗବାନଙ୍କ ଠାରେ କାମନା କରୁଛୁ । 🙏।। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ।। 🙏


ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ଇ-ପତ୍ରିକାରେ ଜାଗାଟିଏ ଦେଉଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜ୍ୟୋତି ଭାଇ ।

Posted by ପବିତ୍ର ଦାସ , on 14 Mar 2018

ସତରେ,ଆହ୍ବାନ ଇ-ପତ୍ରିକା ଯେତିକି ହୃଦ୍ୟ ସେତିକି ମନଛୁଆଁ ।


କିପରି ଲେଖା ପ୍ରେରିତ କରାଯିବ ।

Posted by PRADEEP KUMAR GOUDA , on 13 Mar 2018

ଅତି ସୁନ୍ଦର ମାଧ୍ୟମ ଏହା ଅଟେ । ଅତି ସହଜରେ ଲେଖକଟି ତାର ଲେଖାକୁ ପହଁଚାଇବାରେ ସଫଳ ହେଉଛି । ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଶେଷ ଅଶେଷ ଧନ୍ୟବାଦ । ସବୁଠାରୁ ବଡ କଥା ହେଲା ଓଡିଆ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟର ଉନ୍ନତି ପ୍ରତି ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବା ଆପଣଙ୍କ ପତ୍ରିକାର ଲକ୍ଷ୍ୟ। ଯାହାକି ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ମାନସ ପଟକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଛି ।


ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ଦିଅନ୍ତୁ

ଆସ ଓଡ଼ିଆରେ ଲେଖିବା, ପଢ଼ିବା ଓ ପଢ଼ାଇବା!


ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ଓ ସାହିତ୍ୟର ସମୃଦ୍ଧି ଏବଂ ପ୍ରସାର ପାଇଁ ଆମେ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ସହାୟତା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଛୁ୤ ଆପଣ ଓଡ଼ିଆ ଭାଷାରେ ଲେଖାଲେଖି କରୁଛନ୍ତି କି ? ଯଦି ହଁ, ତେବେ ଆଜି ହିଁ ଆମ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରନ୍ତୁ୤ ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ମିଶି ଆମ ଭାଷା ଓ ସାହିତ୍ୟର ଉନ୍ନତି ହେତୁ କାମ କରିବା୤

ଇଚ୍ଛୁକ ବନ୍ଧୁମାନେ ଆମ ସହ ଦୂରଭାଷ ୭୦୦୮୫୬୭୦୮୫ ରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ୤
ଇମେଲ୍ ଦ୍ବାରା ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାପାଇଁ aahwaan@gmail.com ରେ ସମ୍ପର୍କ କରନ୍ତୁ୤